Ostatnio dodane galerie
Jesteś 1516406 odwiedzającym naszą stronę
Do końca roku pozostało 252 dni

Z okazji Święta Patrona, w poniedziałek, 16 kwietnia, wszyscy uczniowie klas siódmych wzięli udział w grze miejskiej autorstwa pani Emilii Urbaniak-Kmiecik pod nazwą „Śladami Świętego Wojciecha”.

W środę, 18 kwietnia, uczniowie klas 2, 4, 5 i 7 mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawej lekcji. Zajęcia dotyczyły przeprowadzenia różnych eksperymentów naukowych z dziedziny fizyki.

Jak co roku nasza szkoła gościła uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Gniezna na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „Przyroda w poezji polskiej”.

Już po raz dziewiąty, w murach naszej szkoły odbył się turniej „O złoty laur Świętego Wojciecha”. Wzięli w nim udział uczniowie gnieźnieńskich szkół podstawowych.