Ostatnio dodane galerie
Jesteś 1634817 odwiedzającym naszą stronę
Do końca roku pozostało 72 dni

W tym roku szkolnym nasi uczniowie ponownie korzystają z platformy INSTA-LING, ułatwiającej naukę języków obcych.

W środę, 26 września, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Były specjalne lekcje języków obcych, okolicznościowa gazetka w holu szkoły i oczywiście konkurs językowy.

W czwartek, 27 września, uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią, panią Violettą Pawlik-Andrzejewską, wybrali się na poszukiwanie gnieźnieńskich królików.

W piątek, 28 września, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka, który obchodzony jest 30 września. Z tej okazji odbyły się różne konkursy i wybory najsympatyczniejszych chłopców naszej szkoły.

Uczennica naszej szkoły, Marcelina Różak, zajęła trzecie miejsce w prestiżowym konkursie plastycznym na temat Anioła Stróża. Nagrodzoną pracę wykonała według wskazówek pani Agnieszki Nowakowskiej. Gratulujemy!